Verslo dovanų pakavimo paslaugos

 Reprezentacinės dovanos – svarbu kiekviename versle, o skoningai įpakuotos – atstovauja Jūsų įmonės veidą. Todėl patikėkite verslo dovanų pakavimą mums – kruopšti ir savo darbą mylinti „Elvy“ komanda viskuo pasirūpins. Subtiliai ir originaliai supakuotos verslo dovanos leis Jūsų įmonei tinkamai reprezentuoti save ir išsiskirti iš minios pradžiuginant verslo partnerius, kolegas ar darbuotojus.

Mes pasirūpinsime tuo, kad:

·         mūsų vairuotojas/kurjeris paimtų iš Jūsų nurodytos vietos pakuotinus daiktus ir pristatytų jau supakuotas dovanas Jūsų nurodytu adresu.

·         Paruošime dėžutes, maišelius, lipdukus, atvirlaiškius, informacines ar sveikinimo korteles, juosteles, siuvinėjimą, kaspinus su logotipu ir kitus rekvizitus.

·         Nemokamai paruošime dovanos dizaino sprendimą, supakuosime naujokų ar verslo konferencijų rinkinius, suvenyrus renginiams, Velykų, Joninių, Kalėdų ir kitas dovanas.

Dovanas ir kitus rekvizitus pakuojame Vilniuje, tačiau jei esate iš kito Lietuvos miesto – mielai atvyksime ir pristatysime Jums jau supakuotas verslo dovanas. Mums svarbu detalės ir Jūsų verslo sėkmė, todėl didelį dėmesį skiriame ir tvariems sprendimams.

Turime ilgametę verslo dovanų pakavimo patirtį, dėl to galite būti ramūs dėl profesionaliai atliktos paslaugos. 

Mažiausias užsakymo kiekis – 100 vnt.

Susisiekime ir aptarkime detales!


[email protected]